Zhuzhou XinHua Çimentolu Karbür A.Ş.

Karbür Kesme Uçları-Torna kesici uçlar, Freze uçları, Cermet uçlar ve Alüminyum ekler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifikalar
iyi kalite Endekslenebilir Karbür Uçlar satış için
Müşteri yorumları
Merhaba, Bu sabah ürünlerinizi test ettik, döküm demir tornalama uçlarının kalitesi beklentileri aştı, mevcut tüm Japon marka ürünlerinin yerini alabilir. Tüm destekleriniz için teşekkürler!

—— Paulo

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Bir üretim hattı, bir malzemenin bir arıtma işlemine tabi tutulduğu bir fabrikada kurulmuş bir dizi ardışık işlem kümesidir; veya bitmiş bir eşya yapmak için bileşenler birleştirilir.

  Yeni bir tungsten karbür tozu üretim hattı kurduk, ürün kalitesini ve istikrarı sağlarız. Gelişmiş üretim teknolojisi ve kalite kontrol yöntemi ile benimsenmiştir, yüksek kaliteli tungsten karbür tozu için üretim maliyetini azaltabilir, tungsten karbür tozu kalite istikrarı sağlamak ve üretim hattı için yüksek kaliteli, yüksek stabilite ve yüksek saflıkta karbür malzemeleri sağlamak.

  60'dan fazla işçi ile 4 üretim hattımız var. İşlemler arasında kırma, eritme ve daha fazla rafine etme bulunmaktadır. İlk kısımlar, hammaddeler pres makineleri ile preslenmeli, sonra valenit karbür ürünler geliyor. Daha sonra QC Bölümü prodcutları kontrol edecek ve tasarımları sonuçlandırmak için sinterleme makinelerine yerleştirilecek. Bu işlemden sonra işçilerimiz yüzeyi parlatacak ve işlemi bitirecek şekilde öğütücüyü taşlayacak.

 • OEM / ODM
  OEM / ODM Hizmetleri offerd

  Tüm OEM / ODM Projeleri memnuniyetle karşılar

  Biz herhangi bir OEM / OEM entegrasyonu parlayan başarı yapmak için deneyim, yetenek ve Ar-Ge kaynakları var!

  Zhuzhou xinhua, kavramlarınızı ve fikirlerinizi geçerli bilgisayar çözümlerine getirme kabiliyetine sahip son derece çok yönlü bir anahtar teslimi üreticisidir. Endüstri düzeyinde ürün ve hizmetleri size sunmak için yoğun bir çaba ile tasarımdan üretime kadar tüm tasarım ve üretim aşamalarında bireyler ve şirketler ile çalışıyoruz.

  Müşteri bize konsept bilgisi ve detaylı spesifikasyonları sağladıktan sonra, projenin başlamasından önce tasarım, prototip ve birim başına tahmini maliyet hakkında onları bilgilendireceğiz. Xinhua, memnun oluncaya ve tüm özgün tasarım gereksinimleri karşılanana kadar müşterilerle çalışacak ve ürün müşterilerin beklentilerini tam olarak yerine getirecektir. Bilgisayar modülleri ve gömülü entegre sistemler ve uygulama hazır platformlar, bizim OEM / ODM hizmetleri tam proje yaşam döngüsü kapsamaktadır.

  Zhuzhou xinhua bir ISO9001 sertifikalı bir şirkettir. Üretim süreçlerimizde sıkı kalite standartlarını koruyoruz ve ürünlerin üretimin her aşamasında titiz kalite kontrollerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

  OEM / ODM Hizmetleri

  Pazarın talebini karşılamak ve uygun çözümü sağlamak için, insert piyasası için özelleştirilmiş tasarım ve entegrasyon hizmeti sunuyoruz.

 • Ar-Ge
  Araştırma ve Geliştirme

  firmamız satışları yüzlerce model ISO standart kesme aletleri Çin yerel pazarında esle iyi denizler gibi Tayvan, Güneydoğu Asya, Ameria, Güney Amerika.

  CNC tornalama ekleri, freze uçları ve sermet kesici takımlara ek olarak, şirket herhangi bir özelleştirilmiş tungsten karbür uçlarda iyi bir şekilde üretmektedir .

İletişim bilgileri
Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Joy Zhu

Tel: 86-731-28180666

Faks: 86-731-28180666

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)