Zhuzhou XinHua Çimentolu Karbür A.Ş.

Karbür Kesme Uçları-Torna kesici uçlar, Freze uçları, Cermet uçlar ve Alüminyum ekler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd.

Sertifikalar
iyi kalite Endekslenebilir Karbür Uçlar satış için
Müşteri yorumları
Merhaba, Bu sabah ürünlerinizi test ettik, döküm demir tornalama uçlarının kalitesi beklentileri aştı, mevcut tüm Japon marka ürünlerinin yerini alabilir. Tüm destekleriniz için teşekkürler!

—— Paulo

Ben sohbet şimdi

Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd. Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd. Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd. Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd. Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd.
Zhuzhou Xinhua Çimentolu Karbür A.Ş., LTD Zhuzhou Xinhua Çimentolu Karbür A.Ş., LTD Zhuzhou Xinhua Çimentolu Karbür A.Ş., LTD Zhuzhou Xinhua Çimentolu Karbür A.Ş., LTD Zhuzhou Xinhua Çimentolu Karbür A.Ş., LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : Lifa
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 6million -8.5million
Yıl kurulan : 1989
İhracat p.c : 30% - 40%
1989 yılında kurulan Zhuzhou Xinhua Çimentolu Karbür Sanayi A.Ş., LTD, tungsten karbür kesme aletleri profesyonel bir üreticisidir. Zhuzhou, Çin'in en büyük karbit üretim ve ihracat üssü bulunmaktadır. Xinhua, tornalama uçları, freze uçları, alüminyum kesici uçlar, sermet kesici uçlar, oluklu kesici uçlar ve özelleştirilmiş kesici uçlar dahil olmak üzere çimentolu karbür kesici uçların araştırma ve geliştirme, imalat ve satışında uzmanlaşmıştır.

Biz güçlü tasarım ekibimiz var ve Kalite Yönetim Sistemi ISO9001 sertifikasını geçti. Seri ürünlerimizin kalitesinin daima sektörün önünde durduğundan emin olmak için, birçok üstün tedarikçi ile işbirliği ilişkileri kurduk.

Son 29 yılda, CNC kesici uçlar tasarlama ve üretme tecrübesi arttıkça, yüksek hızda gelişme sağladık ve müşterilerimiz için gerekli ürünler için eksiksiz bir destek programı sağlayabileceğiz. "Önce Kalite, Hizmet Yüce" ilkesine uygun olarak, Güney Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'daki müşterilerle uzun vadeli iş ilişkileri kurduk.

Bizim boynuz

Ekibimiz ve Sergimiz

İletişim bilgileri
Zhuzhou XinHua Cemented Carbide Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Joy Zhu

Tel: 86-731-28180666

Faks: 86-731-28180666

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)